Pokémon Sword and Shield Brilliant Stars Booster Box 36 ks

Dostupnost Skladem (1 ks)
10 499 Kč / ks
Pokémon Sword and Shield Brilliant Stars Booster Box 36 ks
productimages123.001 400x
Doprava zdarma

Pokémon Brilliant Star Booster box

Obsahuje 36 náhodných balíčků edice Brilliant Star

 

Noví Pokémoni VSTAR v únorové edici Brilliant Stars

The Pokemon Company International pokračuje ve vydávání karetních edic pro osmou generaci Sword & Shield, která se v roce 2022 zaměří na novou mechaniku Pokémonů VSTAR, což budou různí Pokémoni za dvě karty odměn. Vybraní Pokémoni V se tak budou moci vyvinout buď do Pokémonů VMAX, které známe, nebo do Pokémonů VSTAR, kdy získají nové schopnosti.

Mimo to, všechny sady pro rok 2022 jsou laděny stále do tohoto bloku Sword & Shield, který se odehrává ve fantastickém regionu Galar, kde vybraní Pokémoni oplývají silným fenoménem Dynamax, který se v karetní hře projevil jako herní mechanika VMAX. V únoru se tedy dočkáme dalšího rozšíření v podobě nové Pokémon TCG edice, ve které nás čeká spousta nových hratelných karet včetně nových Pokémonů V, VMAX a VSTAR. Dále očekáváme, že TPCI vydá spoustu Pokémonů ze čtvrté generace, aby následovalo nedávno vydaný Remake her Pokémon Brilliant Diamond a Shining Pearl na Nintendo Switch.

V předchozí edici Fusion Strike TPCI přidala do hry nový bojový styl, avšak je možné, že se v příštím roku žádné bojové styly do hry nevrátí a nepřinesou žádné rozšíření ani pro Rapid Strike, Single Strike nebo Fusion Strike.

Dohromady v edici vyjde přes 170 nových karet. Čeká na nás 20 nových Pokémonů V, 3 Pokémonů VMAX, 4 Pokémoni VSTAR, 15 Full Artových Pokémonů V, 30 Pokémonů s Trainer Character artworkem (známe například z Cosmic Eclipse) . Uvítáme také 22 trenérských karet a novou speciální Double Turbo Energy.

Jací Pokémoni V nás čekají v sadě Brilliant Stars?

Stejně jako ve Sword & Shield 1, Rebel Clash, Darkness Ablaze, Vivid Voltage, Battle Styles, Chilling Reign, Evolving Skies nebo Fusion Strike, tak i v Brilliant Stars se bude nacházet spousta zajímavých Pokémonů V, za jejichž vyřazení si soupeř vezme 2 karty odměn místo jedné. Jak už víme, jedná se o speciální, velmi silné, karty Pokémonů, které lze získat z doplňkových Booster balíčků nebo ze speciálních kolekcí. Těšit se můžeme hned na několik unikátních Pokémonů V, jako například Arceus V, Charizard V a další!

Velkým lákadlem tohoto setu budou samozřejmě karty obrovských Pokémonů VMAX. Jedná se momentálně o nejsilnější karty vůbec a otevřít jednu takovou kartu Pokémona VMAX v doplňkovém Boosteru je vždy velká radost! Pokémon edice Brilliant Stars by měla přinést několik nových Pokémonů VSTAR, jako například Arceus VSTAR nebo Charizard VSTAR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: